Kategoria: Internet

Internet... (chciałbym aby zabrzmiało to jak słowo "SPACE" w czołówce "Star Treka") obecnie można powiedzieć, że to niezbadana przestrzeń. W internecie możemy odszukać wszystko i porozmawiać na każdy temat. Internet ośmiela nieśmiałych, daje możliwości zdobycia wielkich pieniędzy, uczy, bawi, informuje. W dużej mierze jest także zagrożeniem szczególnie dla najmłodszych. Jednym słowem internet to "potęga", "potęga możliwości". Jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Katalog www.e-kategoria.pl jest jak najbardziej świadomy potęgi internetu i postanowił wdrożyć w swoich zasobach kategorię o nazwie "Internet". Internet czyli globalna sieć komputerowa. Projekt globalnej sieci opisał w roku 1960 roku Licklider. Natomiast twórcą koncepcji Internetu jest Paul Baran.
Oczywiście jak każdy postęp technologiczny w dużej mierze Internet to projekt wojskowy. Początkowo nazwany był Arpanetem. Powstał na wypadek III wojny światowej i konieczności rozproszonej budowy sieci komputerów. W przypadku awarii lub unicestwienia jednego komputera dane odnajdowały inną drogę aby dotrzeć do adresata (i odnajdują dalej, ale sprawniej i szybciej). Katalog www.e-kategoria.pl a raczej jego administracja wie jak ważny jest Internet. Kategoria stworzona na potrzeby katalogowania stron posiada wiele podkategorii ponieważ pod słowem Internet kryje się wiele zagadnień. Internet to wiadomości e-mail, to fora internetowe, to rozmowy on-line, strumienie wideo, technologia html, flash, php, ajax. Internet to także olbrzymia baza danych gdzie jeśli mamy odpowiednie uprawnienia dotrzemy do każdej informacji. Wiele obecnych firm istnieje dzięki Internetowi. Wszystkie agencje SEO oraz oczywiście katalogi stron internetowych. Wiele sklepów prowadzi tylko i wyłącznie sprzedaż internetową. W obecnym świecie nie ma już miejsca na "brak Internetu". Podejrzewam, że prędzej nastąpi koniec świata niż koniec Internetu.
Katalog www.e-kategoria.pl pragnie zachęcić wszystkich twórców i właścicieli stron internetowych do wpisów w naszej kategorii "Internet". Dzięki wpisom w katalogach stron zyskamy mocniejsza pozycję naszej strony oraz wyższe pozycje w czołowych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.pl, Bing czy Yahoo. Wartości internetowe tych gigantów sięgają miliardów dolarów.
Kategoria "Internet", która znajduje się w katalogu www.e-kategoria.pl służy bezpośrednio do promocji stron związanych z Internetem. Kategoria zawiera szereg podkategorii do których użytkownicy mogą wpisywać swoje strony. Poprawne dopasowanie strony do podkategorii jest jednym z warunków dodania strony do katalogu. Jeśli dopasowanie będzie błędne, to do administratora katalogu należy decyzja czy sam dokona zmiany i doda stronę do katalogu www.e-kategoria.pl czy odrzuci zgłoszenie.
Serdecznie zapraszamy do umieszczania wpisów w katalogu www.e-kategoria.pl.

Internet - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Internet

Najnowsze wiadomości:

Internet - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: